ŠK Český Brod

All stars team 2017/18

Do roka a do dna! Máme tu další výroční ceny ŠK Český Brod. Galavečer z pražského Karlína živě přenášela TV Mňau, a tak nejen přítomné publikum, ale i diváci u svých televizních přijímačů zhlédli zábavný program plný vtipných scének a kvalitní muziky. Večerem tentokrát provázel populární muž z plovárny Marek Eben, jenž se uvedl vtipným bonmotem „Eben, za kamna vlezem, duben, ještě tam březen“, jímž naladil diváky na tu správnou odlehčenou notu. V průběhu večera se představili mj. Pavol Habera se svou Reklamou na ticho, Michal Hrůza, Hana Zagorová nebo při svém posledním veřejném vystoupení Marta Kubišová. Zpestřením byla dvouhodinová produkce Pražského symfonického orchestru, který nám představil novou prodlouženou verzi hymny.

A jak to letos dopadlo? All stars tým letos disponuje největšími procentuálními zisky od zavedení ankety v roce 2016. To se odrazilo i na výsledném 4. místě Áčka v tabulce, byť v napěchované soutěži by vyšší prohra v posledním kole znamenala 11. místo a sestup! Takhle to bylo vyrovnané.

Podkošovou pozici si vysloužil Martin „von Úvaly u Prahy“ Horák, byť ve statistice +- dominoval kdo jiný než Vít „Zázračné dítě bez zázračných schopností“ Moravec. Pěkný výkon převážně na 1. až 2. desce vynesl na stupně vítězů Čendu „Čevabčiči“ Čermáka, jenž jako jediný nechyběl v All stars ještě ani jednou. Podruhé se do sestavy hvězd vtěsnal Ondra „Flundra“ Šedivý, jenž znovu obhájil i cenu pro nejlepšího tzv. 9. hráče. Sedmnáctým vítězstvím v této kategorii v řadě se Ondra odpoutal v historické bilanci od jiné legendární „devítky“ Henriquea Meckinga. Poprvé mezi pět nejlepších hráčů sezony nakoukl Zdeněk „Předseda spolku“ Chybný.Nejužitečnější hráči: Ivan Koudelka, Oldřich Eisner, Zdeněk Chybný, Miroslav Urban (užiti 11krát)

Nejlepší střelec: Čenda Čermák (6)

Nejlepší jezdec: Miroslav Urban (přes 500 km)

Nejvíce čistých kont: Miroslav Urban, Ivan Koudelka (4)

Nejlepší tzv. 9. hráč: Ondřej Šedivý

Statistika +/-
+3 Moravec
+1 Čermák
0 Horák, Koudelka, Fiala, Eisner, Urban, Chybný, Slavík, Bednařík, Záběhlický
-1 Čihák
-3 Šedivý


Vítek Moravec