ŠK Český Brod

All stars team 2018/19

Slavnostní spektákl s vyhlášením výročních cen tentokrát hostila Opera v Sydney. Blyštivým večerem plným úsměvů nás jako moderátor provedl Antonín Panenka, jenž mimo jiné zavzpomínal na svůj legendární dloubák, a byl velmi rád, že se konečně mohl o celý svůj příběh s někým podělit. Populární kuchař Jiří Krabica pro všechny hosty i kmenové hráče přichystal místní delikatesu Eukapytalysmus a k pití šumivý nápoj Coca Coala.

Také letos si odnesl tři zlaté sošky Miroslav Urban, ovšem králem večera se stal bezpochyby Ivan Koudelka, jenž kromě zisku dvou ušatých pohárků obsadil podkošový prostor v sestavě sezony.

Kromě našeho kapitána je druhým novicem v All stars týmu Petr Slavík, který získal dva body ze dvou možných, a navíc v obou případech pomohl ke třem bodům. Jakkoliv zní tato matematika neuvěřitelně, gratulujeme. Za zmínku jistě stojí osmnácté vítězství Ondřeje Šedivého v kategorii pro nejlepšího tzv. 9. hráče. V historickém pořadí tak setřásl jinou vyhlášenou "devítku" Ljubomira Ljubojeviče.
Nejužitečnější hráči: Ivan Koudelka, Zdeněk Chybný, Miroslav Urban (užiti 11krát)

Nejlepší střelec: Ivan Koudelka (6)

Nejlepší jezdec: Miroslav Urban (přes 300 km)

Nejvíce čistých kont: Miroslav Urban, Oldřich Eisner (6)

Nejlepší tzv. 9. hráč: Ondřej Šedivý

Statistika +/-
+2 Fiala, Slavík
+1 Zvára, Čermák, Saur
0 Horák, Koudelka, Urban, Chybný, Vomáčka
-1 Moravec, Eisner, Bednařík, Brandejský, Záběhlický
-2 Šedivý